Ses Sistemi Kiralama

SES SİSTEMİ KİRALAMA

Ses Sistemi Kiralama Hizmeti Tüm Trabzon da Ses Işık Sistemleri kurulumu tonmayster kiralama ve Düğün, Davet ,koktey,konser,festival,asker uğurlama, mağaza açılışı,yeni yıl lansman koktey organizasyonları için,,ilahi ve semazen gösterileri için,piknik organizasyonları için,açılış organizasyonları için,okul şenlikleri, kına gecesi, anaokulu açılışları için,ramazan şenlikleri için ve tüm organizasyonlarınız için Ses Işık Sistemi Kiralama Hizmetleri Sunmaktayız.


Ses Sistemi Kiralama Hizmeti Tüm Trabzon da Ses Işık Sistemleri kurulumu tonmayster kiralama ve Düğün, Davet ,koktey,konser,festival,asker uğurlama, mağaza açılışı,yeni yıl lansman koktey organizasyonları için,,ilahi ve semazen gösterileri için,piknik organizasyonları için,açılış organizasyonları için,okul şenlikleri, kına gecesi, anaokulu açılışları için,ramazan şenlikleri için ve tüm organizasyonlarınız için Ses Işık Sistemi Kiralama Hizmetleri Sunmaktayız.

ses sistemi kiralama

Pasif ve aktif olmak üzere iki ürün gamıyla toplantı, kokteyl, show, defile, gala, düğün organizasyonları, lokal dinleti ve canlı performanslarda kullanılmaktadır. Ekipmanlarımız geniş frekans aralığıyla, tüm tonların rahat duyulabilme imkanını sağlar, ayrıca iş esnasında kendini koruyabilme özelliğiyle aksamayı minimize ederek ses ve iş kalitesini maksimuma çıkartır.

Trabzon ses sistemi ve pist kurulumu

Bütün Organizasyonların vazgeçilmezi kaliteli bir Ses sistemidir.Trabzon genelinde ses sistemi kiralama hizmeti vermekteyiz.Firmanızın ses sistemleri ihtiyaçlarını dünyanın en iyi markaları ve en güncel teknolojiyi kullanarak sizlere sunduğumuz profesyonel ve ekonomik çözümlerin haklı gururunu yaşıyoruz.

Sahne-ve-Truss-Kurulumu

Ses sistemi kiralama fiyatlarını bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

”Ses sistemleri kiralama hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.”

new müzik organizasyon

Ses sistemi kiralama, Dj Setup, Işık Sistemi kiralama, Simultane Çeviri Sistemleri. Görüntü-Işık-Ses Sistemleri için yan donanımlar.Projeksiyon Cihazları, Projeksiyon Perdeleri, Plazma, LCD, LED Ekranlar. Sahne Kurulumu, Podyum, 4 Bacak Truss, 2 Bacak Truss, Jeneratörler, Sahne Ekipmanları Enstrümanlar ve Ampliler

ses sistemi kiralama Trabzon

Array Sistemler, Projeksiyon Uygulamaları.

Kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızda mobil karaoke kiralama. Bar, kafe, restoran ve benzeri mekanlarda karaoke organizasyonları. Şirketler için personel geceleri, açık ve kapalı alanlarda karaoke ve eğlence organizasyonları. Klup ve Eğlence Dj, leri, Karaoke Dj

müzik ses sistemi organizasyonu

Kına Gecelerine Özel Bayan Dj, Triolar ve Karşılama Ekipleri,Düğün, Jazz, Pop Orkestraları, Sahne Performansları.

Pop Orkestraları, Sahne Performansları.

sahne ve ses ışık kurulumu

Ses Sistemi Kiralama

Ses sistemi kiralamak artık çok kolay ve ucuz, arkadaş toplantıları için kiralık ses sistemi, doğum günleri, toplantılar, okullar, konferanslar ve birçok alanda hizmetlerimize devam etmekteyiz.
Kiralık ses sistemlerimiz teknolojiyi takip eden ekipmanlardan oluşmaktadır.
Ses sistemi kiralama hizmetlerimizin yanı sıra ışık sistemleri kiralama, projeksiyon kiralama ve dj ekipmanları kiralama, hoparlör kiralama, mikser kiralama, sis makinası kiralama, duman makinası kiralama, kolon kiralama, dj mixer kiralama, cd player kiralama hizmetleri vermeye devam etmekteyiz.

İlahi ve Semazen Gösterisi ses sistemi Hizmeti

Sanatci ,Org,Elektro Saz,Darbuka,Davul,Ney ,Zurna ve vokal 4000 Wattlik ses sistemi kiralama.Trust isik ve platform kiralama

Yeni Yıl Lansman Kokteyl Organizasyonu için ses sistemi ve sahne kurulumu

piknik organizasyonu için ses sistemi kiralama hizmeti

Açılış Kokteyl Organizasyonu için sahne ve ses sistemi kurulumu

işyeri açılışı için ses sistemi ve sahne kurulumu

Okul Şenlikleri için Sahne ve Ses sistemi Kurulumu

mağaza açılışı için bistro masa ve ses sistemi kiralama

Asker Eğlencesi Bayan DJ ve Ses Sistemi Hizmeti

Asker Eğlencesine Ses Sistemi kiralama

Kına Gecesi Bayan DJ ve Ses Sistemi Hizmeti

Anaokulu açılışı.Palyaço,Bistro Masa,Balon süsleme ve Ses sistemi Hizmeti

ramazan şenlikleri için ses sistemi kiralama.

Trust ışık ve platform kiralama

****Bir çok alternatifli seçenekleriyle düğün ve davet organizasyonları yılbaşı baloları, gala yemekleri, bayramlar, ramazan etkinlikleri, ürün tanıtım organizasyonaları , galalar, mezuniyet törenleri, kongre ve seminerler, açılışlar,şirket kuruluş yıldönümlerinde sizlere seçkin müzisyenlerimizden oluşan orkestra, trio, Quartet, sanatçı organizasyonları, dans ve fasıl grupları, BAYAN Dj , profesyonel teknik ekibi ile ses, ışık, görüntü ve sahne sistemleri Konuşma Kürsü ,Podyum Platform ,Telsiz mikrofon, barkovisyon ve trans robot , lazer sistemleri ,Balon süsleme bayan hostes uçan balon çalışmalarını sizlerin talep ve isteklerine uygun seçenekleri ile sunmaktadır.

**** Şirket lansman kokteyl , Açılış Organizasyonları,Konser ve etkinlikler için ses sistemi kiralama, sunucu kiralama, bistro masa kiralama, koktayl masa kiralama, catering, kırmızı halı, servis elemanları,Hostes ve karşılama elemanları kiralama

*********DÜĞÜN ORGANİZASYONU,AÇILIŞ ORGANİZASYONU,AWM ETKİNLİKLERİ,
PİKNİK ORGANİZASYONLARI,KOKTEYL VE DAVET ORGANİZASYONLARI,DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARI,SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU,KINA, NİŞAN, ORGANİZASYONLARI,
SAHNE VE DEFİLE ORGANİZASYONLARI,KIR DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONLARI,MEZUNİYET PARTİLERİ,
BAYİİ TOPLANTI ORGANİZASYONLARI,SES SİSTEMİ KİRALAMA,IŞIK SİSTEMİ KİRALAMA,
TRUSS SİSTEMİ KİRALAMA,SAHNE/PODYUM KİRALAMA,DJ EKİPMAN KİRALAMA VE DJ SERVİSİ,
ÖZEL KONSEP PARTİLER ,HAVAYİ FİŞEK HİZMETİ,BİSTRO MASA KİRALAMA ,ORKESTRA HİZMETİ,
dügün, nisan, kina gecesi, asker eglencesi, okul, sirket, isyeri bayi toplantıları, dernek, parti ve eglencelerine, konferans ve toplantılar, Açık ve kapalı alanlara Trabzon ve çevresine hizmet vermekteyiz . kiralık ses sistemi, kiralık monitör, kiralık hoparlör, kiralık mikrofon, kiralık mikrofon seti – kiralık bistro masa, kır düğün masa sandalye kiralama ve giydirme.